Keresett márka: Herma

Aranyos tengeri állatos matricák (polip, fóka, vízicsikó, bohóchal, tengerik csillag, rák, bálna). 1 ív - 8 matrica.
Ív mérete 12x8 cm.

Cikkszám: HERMA15592

Nyári hangulatot idéző motívumos (pálmafa, tengeri csillag, vasmacska, strandpapucs...) csillámos matrica lányoknak.
A csomag 2 ívet tartalmaz.
Ív mérete 12x8 cm.
Anyaga: papír.

Cikkszám: HERMA15676

Sellőlányos és delfines csillámos matrica lányoknak. A csomag 1 ívet tartalmaz.
Ív mérete 12x8,4 cm.
Anyaga: fólia.

Cikkszám: HERMA15590

1 ív karácsonyi matrica, melyen ezüst glitteres Merry Christmas felirat és csillagok láthatóak. Gyűjtésen kívül használhatod dekorációs célra is. Papírra, dobozra is ragaszthatod, de ajánljuk ajándék díszcsomagoláshoz is.

Cikkszám: HERMA3731

A gyerekek igazi divattervezőként alkotnak kedvükre ezzel a különleges matricás játékkal. Az öltöztethető kislány figurára különböző ruházatok és kiegészítők illeszthető.
1 Ív. Mérete: 12x8,4 cm.
Anyaga: fólia matrica.

Cikkszám: HERMA15511

Mókás fekete cicás fólia matrica. A csomag 1 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas dekoráláshoz, gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA15508

Sellőlányos és tengeri élővilág mintás átlátszó pufi matrica. A csomag 1 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA15509

Aranyos állatos fólia matricák (elefánt, oroszlán, majom, medve, hód, koala, panda, jegesmedve). A csomag 1 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA15397

18 darab többféle Homemade with Love feliratú öntapadós matrica /etikett. Feliratozható vele saját készítű befőtt, lekvár és egyéb étel. Az ajándékba szánt sütemény, főzetek, fűszeres üvegek cimkézhetők vele, ezzel is egyedivé varázsolható.
A csomag 3 ívet tartalmaz (3x6 db matrica)
Ív mérete: 12x8,4 cm.
Anyaga: papír.

Cikkszám: HERMA15445

Öntapadós, sötétben világító, foszforeszkáló matricák műanyagból, hátoldalán ragasztópöttyel. A csomagban 3 darab csillag formájú matrica található, melyek sötétben világítanak, miután a lámpát lekapcsolják.
Varázslatos matrica gyerekszobába dekorációhoz.

Cikkszám: HERMA15020

Énekes madarak mintás matricák. A csomag 3 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA15225

Repülőgépek matricák. A csomag 3 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA3442

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Szurikáta család: mindig fürkésző aranyos csapatmunkások.
Az A4-es méretű mappa masszív polipropilénből, rugalmas sarkpántokkal és 3 nyomtatott mintás belső fedéllel készült.

Cikkszám: HERMA-19961

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Majombanda: pimasz, vicces és vad - csimpánz, gorilla, orángután.

Cikkszám: HERMA-19960

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Trópusi hangulat: fecsegő, vidám színes madarak - papagáj, kakadú, flamingo, kolibri.

Cikkszám: HERMA-19959

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Vidám, nevető koala család.

Cikkszám: HERMA-19958

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Zsiráfok gyönyörő szemekkel, hosszú szempillákkal.

Cikkszám: HERMA-19957

Lovak mintás matricák. 1 ív - 6 matrica. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8 cm.

Cikkszám: HERMA-5443