Keresett márka: D-Toys

Szerezz be magadnak egy színes mini kosarat, amivel elintézheted a bevásárlását, vagy segíts anyukádnak a vásárlásban! A kosárka mérete: 23x16x8 cm

Különböző színekben (kék, zöld, sárga, narancssárga, lila, piros) szállíthatjuk. Az ár 1 db termékre vonatkozik.

3 éves koról ajánlott.

Cikkszám: JS-710

Első szavaim fejlesztő játék. Ha már egy-egy betű leírása nem gond, akkor itt az ideje, hogy megtanuld őket összefűzni. Ehhez a feladathoz megtalálsz mindent ebben a dobozban. A játékban található táblák különféle témakörök szerint szavakat tartalmaznak, amelyek segítségével a gyerekek elsajátíthatják az írás alapjait. A táblák a játékhoz tartozó letörölhető filccel írhatóak, így a feladatok bármennyi alkalommal megismételhetőek.
Fejlesztő játék tartalma:
16 db kétodalas fejlesztőtábla (16x11 cm)
1 db letörölhető filctoll
1 db törlőszivacs.

Cikkszám: JS-646-04

Készülj az iskolára! A párosító játék fejleszti a számtani ismereteket. Ennek a párosító játéknak a segítségével könnyedén megtanulhatod a legalapvetőbb számításokat. 12 darab puzzle pár található a játékban, melyek egyik felén a számítási művelet látható, míg a másik felén ennek eredménye.

Cikkszám: JS-645-05

Párosító játék, melynek során megismerkednek a színekkel a gyerekek. A szettben 12 pár puzzle található, melyeken színes tárgyak és állatok láthatóak. A puzzle-ök csak a megfelelő párhoz passzoknak, melyeken azonos színű dolgok látható.
A játékot többen is játszhatják.

Cikkszám: JS-645-10

A szám párosító játék fejleszti a számolási készséget! Sokkal több mint szórakozás, készülj az iskolára! Ha el tudsz számolni 10-ig, akkor már elég ügyes vagy, hogy játsz ezzel a társasjátékkal. A szettben 12 pár puzzle-t találsz, melyek csak egymással passzolnak össze. A puzzle-párok egyik felén a számok találhatóak, míg a másikon az adott szám értékének megfelelő kisállat.
Ez a remek logikai játék hamar az óvodások kedvence lesz, mert fejleszti a gondolkodásukat.

Cikkszám: JS-645-09

Klasszikus memória játék, melyben az aranyos állatkölyök képeket kell párosítani. Mint pl. róka, panda, süni, vagy éppen tengerimalac. Játék közben ismerj meg minél több állatkölyköt és fejleszd memóriádat.
A szett tartalma:
32 db memóriakártya (16 pár)
Játékszabály

Anyaga: kemény karton.
Játékosok száma: 2-6 fő
Játékidő: kb. 15 perc

Cikkszám: JS-637-10

Töltsd be a delfines homokmalom tetején lévő nyílásba a homokot, és a malom kerekei máris forogni kezdenek. Vízes, homokozós játékhoz is ajánljuk.
Méret: 16x11x30 cm
Többféle színváltozatban szállíthatjuk! Az ár 1 termékre vonatkozik.
Minőségi MAGYAR termék.

Cikkszám: JS-445

Ez a memóriajáték ismert, képpárokból álló játék. A 32 memóriakártyát lefelé fordítva keverje össze és terítse szét az asztalon. Minden gyerek sorban felfordít 2 memóriakártyát. Ha a két kép megegyezik, a gyermek megtarthatja ezt a képpárt. Ha nem pár, újból lefelé kell fordítani a megtekintett memóriakártyákat. A játéknak akkor van vége, ha minden memóriakártyának megtalálták a párját. Az a játékos nyer, akinél - legelőbb - a legtöbb képpár van.

Itt az ideje hogy kipróbáld, milyen az emlékezőképességed!

Tartalom: 32 memóriakártya

3 éves kortól ajánlott.

Cikkszám: JS-637-03

Közepes méretű locsolókanna, melyet használhatsz a homokozóban, de a kerti virágokat is könnyen megöntözheted vele, segítve vele anyának. Több színben szállítjuk, a képtől eltérhet. Az ár egy termékre vonatkozik.
Űrtartalom: 1,5 liter.
Ajánlott 3 éves kortól.

Cikkszám: JS-382

Kötéllétra erős műanyag részekkel, vastag kötélzettel. 4 éves kortól ajánlott.
Minőségi MAGYAR termék.

Cikkszám: JS-422

JÁTSSZ ÉS TANULJ! A fejlesztő játék segítségével szórakozva ismerik meg a gyerekek az összeadást és kivonást. Különböző feladatok során matematikai műveleteket kell elvégezniük. Ezzel az oktató, logikai játéksorozattal a gyerekek szórakozva bővítik képességeiket.

Fejleszti:
- tanulást