Keresett márka: LENA

Ez a játék fejleszti a finom motorikus mozgást és a figyelmet. A különböző állatos képpel díszített előre kilyukasztott lapokkal szórakozva tanulhatóak az öltések mozdulatai, miközben az állatkertben található állatokkal ismerkedsz.
A készletben 3 nehézségi fokozatnak megfelelő feladatok várnak. A lapokon található képek és lyukak mentén kell színes fonállal díszíteni a képet.
A színes fonalakat öltésszerűen kell végigvezetni a lyukakon, mintha csak ceruzával húznánk ki az ábrák vonalait.

Részletes útmutatót tartalmaz.

Minőségi LENA kreatív játék óvodásoknak.

Ajánlott 3 éves kortól.
Cikkszám: JS-42633

Izgalmas játékélményt garantál ez a zöld traktor, aki egy sofőrrel érkezik hozzád, mely figurát be is ültethetsz a volán mögé. A traktor teteje egyetlen mozdulattal felnyitható és a figura kivehető belőle.
A LENA Spiel Gut tanúsítványa biztosítékként szolgál, hogy kiváló minőségű alapanyagok felhasználásával és strapabíró kialakítással készült, így hosszú távon szórakoztatja majd a gyerekeket.

Jellemzők:
- Strapabíró konstrukció
- Minőségi műanyagból készült
- Élénk színekkel
- Beültethető figurával
- Felnyitható vezetőfülkékkel
- Acél tengellyel
- Anyaga műanyag
- Mérete: 17 cm.

Ajánlott 2 éves kortól!

Cikkszám: JS-01624

Kényelmes fogású műanyag homokozólapát, mely remek választás akár egy nagyszabású homokvár építéséhez is.
Ezzel a nagyméretű lapáttal könnyebben fog menni a gödör ásása, homok lapátolása, a várfal élsimítása. Hatékony eszköz ásáshoz, építkezéshez.

2-féle színben. Tetszőlegesen küldjük.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Mérete: 20 cm.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: JS-05454

A legkisebbek is megismerkedhetnek a kreativitást fejlesztő pötyikkel. A fehér táblán lyukakba kell illeszteni a kicsi pötyiket és azokkal képeket kialakítani. A játék fejleszti a kézügyességüket és a fantáziájukat.
A készlet tartalma:
- 1 darab tábla (21x16 cm)
- 200 darab pötyi kék, zöld, piros és sárga színben
- Pötyi mérete: 10 mm átmérő
- Anyaga: műanyag

3 éves kortól ajánlott.

Cikkszám: JS-35628L

Legyen izgalmas az esti fürdőzés! A gyerekek ezzel a játékkal boldogan fognak játszani a fürdőkádban. A világítótorony egyszerűen rögzíthető minden sima felületre. Ez a stílusos fürdőjáték olyan hangulatot teremt, mintha a hatalmas óceán partján lennénk. Ráadásul a torony teteje levehető, így feltölthető vízzel és a toronyőr is kihajózhat a kis hajójával.
A tapadókorongos rögzítés lehetővé teszi, hogy a kád oldalára, vagy akár a csempére is fel lehessen tapasztani.

A világítótorony fürdőjáték magassága kb. 25 cm. Anyaga: műanyag.

Ajánlott 1 éves kortól.

Cikkszám: JS-65472

Műanyag színes gyöngyök átlátszó henger dobozban. A különböző színárnyalatú gyöngyökből a gyerekek egyedi ékszereket készíthetnek. A gyöngyfűzés fejleszti a kézügyességet és a kreativitást.
Az ár egy palackra vonatkozik. Az elérhető szín kiválasztható a lenyíló ablakban.
Tárolo mérete: 10x4 cm.

Cikkszám: JS-32720

Ez a focilabda mintás gumilabda segít a kicsik koordinációs fejlődésében, és színeivel biztosan felkelti a gyerkőcök figyelmét. A labda puha anyaggal lett megtömve, aminek köszönhetően teljesen biztonságos. Mérete: 10 cm.

Az ár 1 db termékre vonatkozik, melyet bármelyik változatban szállíthatunk.

Cikkszám: JS-62176

A betűs rajzsablon segítségével a gyerekek megismerkedhetnek, illetve gyakorolhatják az ABC betűit. A készlet két darab sablont tartalmaz, az egyiken betűk és számok, a másikon különböző geometriai és egyéb alakzatok találhatók. Mérete 27x23 cm.
3 éves kortól ajánljuk.

- rajzolás -